На обласних змаганнях самбісти ДДУВС вибороли 3 медалі

Спорт об’єднує задля підтримки Збройних Сил України. У неділю, 25 вересня, у Дніпрі відбувся благодійний турнір з бойового самбо. Серед переможців – спортсмени Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

На обласних змаганнях заклад освіти представляли четверо курсантів факультету кримінальної поліції.

Готував до змагань самбістів завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки Віктор Богуславський.

За результатами змагань троє самбістів у різних вагових категоріях вибороли призові місця. Срібними медалями поповнилися спортивні скарбнички Михайла Савченка та Данила Нарубіна.

Бронзовим призером став Богдан Сівцов.

За словами тренера Віктора Богуславського, достойно виступили курсанти Олександр Гайдаш та Артем Михайліченко, але поступилися суперникам у боротьбі за 3 місце.

Вітаємо наших спортсменів, бажаємо подальших перемог у житті та спорті!