Вчилися діяти в екстремальних ситуаціях на дорозі

Бінарне заняття із залученням фахівців полку поліції особливого призначення ГУНП в Дніпропетровській області для здобувачів вищої освіти 2 та 3 курсів факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності відбулося у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Тактику примусового усунення від керування транспортним засобом відпрацьовували на навчально-тренувальному полігоні «Організація дорожнього руху та оформлення ДТП» за участі науково-педагогічних працівників кафедри тактико-спеціальної підготовки Василя Поливанюка та викладача Дмитра Тініна.

У ході заняття курсанти опанували повний комплекс заходів, спрямованих на набуття та вдосконалення навичок практичного застосування теоретичних знань щодо правильного оцінювання конкретних подій з подальшим прийняттям правомірних рішень.

Особливу увагу приділили питанню психологічної готовності до дій у ситуаціях різних ступенів ризику.