У ДДУВС – масштабний семінар за участі науковців з 11 областей України

І Всеукраїнський науково-практичний семінар «Національна економіка та інфраструктурні проєкти» відбувся у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Участь у ньому взяли понад 80 фахівців: представники органів державної влади, установ, організацій, академіки, науковці з 11 областей України та 23 закладів вищої освіти.

Організували науковий захід працівники кафедри аналітичної економіки та менеджменту ННІ права та інноваційної освіти.

Відкрила семінар проректорка ДДУВС, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Лариса Наливайко.

Привітали учасників заходу депутат Дніпропетровської обласної ради, член Постійної комісії обласної ради з питань діяльності комунальних підприємств та підприємництва Маріана Мірошніченко та директорка Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти ДДУВС, доктор юридичних наук, доцент Вікторія Савіщенко.

Учасниками науково-практичного заходу були розглянуті актуальні питання: стратегічні пріоритети енергетичної безпеки як визначальної складової безпеки національної економіки України; формування інноваційної моделі стратегічного розвитку в управлінні безпековою економікою; інституціональні аспекти розвитку національної економіки в умовах передових досягнень науки, технологій та інновацій тощо.

Про актуальні проблеми національної безпеки економіки України розповіла директорка Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету, доктор економічних наук, професор, академік АЕН України Наталія Метеленко.

Відзначили напрямки практичних проблем дослідження стану та перспектив розвитку національної економіки, політичних та інформаційних аспектів управління та визначення актуальних проблем господарювання у критичній інфраструктурі України професор Полтавського державного аграрного університету, доктор економічних наук Валерій Плаксієнко та головний науковий співробітник Інституту економіки промисловості НАН України, доктор економічних наук, професор Вікторія Микитенко.