Шановні колеги, здобувачі вищої освіти!

Від щирого серця вітаю вас з Днем юриста – професійним святом всіх тих, хто відстоює у своїй щоденній праці ідеали законності, справедливості та правопорядку.

Висловлюю вам, шановні колеги, вдячність за вашу нелегку, але почесну працю. З нагоди свята зичу успіхів у всіх починаннях та нових фахових здобутків.

Студентам, курсантам, слухачам бажаю не втрачати жаги до освоєння професії, постійного розвитку та самовдосконалення. Нехай вашими надійними та незмінними супутниками завжди будуть глибокі знання, неупередженість, наполегливість та доброчинність.

Бажаю вам, вашим рідним і близьким мирного неба над головою, усіляких гараздів, невичерпної енергії та наснаги для подальшої плідної праці та нових професійних здобутків.

Зі святом, служителі Феміди!

З повагою ректор полковник поліції Андрій Фоменко