День економіста у ДДУВС відзначили захопливим квестом та посвятою в першокурсники

Економічний квест «Знайди скарб» влаштували у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. В онлайн-заході взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності «Економіка», учні старших класів ліцеїв «Синергія» та «Прометей», загальноосвітніх шкіл № 47 та № 63 міста Дніпро.

Захід, організований з нагоди відзначення Дня економіста, ініціювали та провели працівники кафедри аналітичної економіки та менеджменту разом зі стейкхолдерами.

З вітальними промовами виступили директор департаменту економічної безпеки ТОВ «Контакт» Тетяна Гунько, помічник керівника ТОВ «Павлоградзернопродукт» Вікторія Антіпова, начальник відділу збуту ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» Катерина Черниш, директор ТОВ «Брікстех» Павло Фісуненко, заступник директора ТОВ «Співдружність» Ірина Кононова.

Захід розпочався з реєстрації учасників та формування команд: «Ліцеїсти», «Лідери», «Непереможні», «Чемпіони». Капітанами кожної з команд були призначені здобувачі вищої освіти ДДУВС.

Перед початком виконання завдань всіх учасників познайомили з основами та особливостями економічної науки за темою «Перевіряйте контрагентів з YouControl, щоб уникати фінансово-економічних злочинів».

Після проходження економічного квесту через Google-form’s були оголошені результати. І місце виборола команда ліцею «Синергія». ІІ місце отримали учні загальноосвітньої школи № 47. ІІІ місце дісталося команді ліцею «Прометей». Учні загальноосвітньої школи № 63 були відзначені за винахідливість.

Святкування завершилось посвятою першокурсників в економісти. Студентка четвертого курсу Владислава Волошук передала почесну присягу економіста першокурсниці Евіліні Єнаки.