«Правоохоронці не стоять в сторонці»

18 жовтня 2022 року викладачами кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ організовано та проведено конкурс-вікторину з навчальної дисципліни «Спеціальна фізична підготовка».

Учасниками виступили першокурсники ННІ права та інноваційної освіти – усього 48 здобувачів. Вони сформували 6 команд. Мета конкурсу – визначити кращі команди, які опанували теоретичні засади правоохоронної діяльності та професійні навички затримання правопорушників.

Вікторина проходила у два етапи. Розпочали із «мозкового штурму», аби разом вирішити непрості теоретичні завдання. А от практична частина потребувала демонстраціїї навичок, зокрема вмінь затримування порушників закону та знання ключових прийомів самозахисту.

Призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце – група Б-ПД 235, капітан команди Ксенія Невінчана;

2 місце – група Б-ПД 232, капітан команди Уляна Юрій;

3 місце – група Б-ПД 231, капітан команди Володимир Гадьо.