Дзюдоїсти ДДУВС – серед кращих на обласному татамі!

Відкритий обласний чемпіонат з дзюдо серед юніорів відбувся у Дніпрі. Серед переможців та призерів – спортсмени Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Захід зібрав дзюдоїстів з Дніпропетровщини, Харківщини та Запоріжжя.

За словами організаторів, це перші змагання після тривалої перерви з початку війни. Тож, за видовищними сутичками та яскравими перемогами скучили всі: і тренери, і судді, і спортсмени.

Як результат – нові медалі на рахунку курсантів та студентів ДДУВС. У ході запеклих спарингів вони вибороли наступні місця:

1 місце – курсант факультету кримінальної поліції Ростислав Бережний (вагова категорія до 81 кг);

3 місце – курсант факультету кримінальної поліції Ілля Заярний (вагова категорія до 81);

3 місце – студент ННІ права та інноваційної освіти Артур Агекян (вагова категорія до 73 кг);

4 місце – курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Нікіта Каліберда (вагова категорія до 73 кг).

За словами організаторів, Чемпіонат Дніпропетровської області був відбірковим до Чемпіонату України, який проходитиме 4-7 листопада у Києві.

Тож, бажаємо спортсменам нашого університету натхненних тренувань, досконалої підготовки та переможних результатів на всеукраїнських змаганнях!