Отримали впевненість, вдосконалили техніку, обмінялися досвідом

У товариських спарингах зі змішаних єдиноборств зійшлися на татамі найсильніші борці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Захід на базі студентського клубу єдиноборств організували працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Серед учасників – представники популярних спортивних клубів нашого регіону: «UpGrade», «Витязь», «Опора», «Бойовий інтелект», «Леон», «Дніпропетровська обласна федерація фрі-файту» та Дніпропетровська федерація змішаних бойових мистецтв ММА.

Загалом у спортивному заході взяли участь близько 30 спортсменів – призери обласних та всеукраїнських змагань. Доєднатися до зустрічі мали змогу всі охочі, у тому числі й початківці.

Організатори змагань розповідають: призових місць цього разу не було, вирішили провести товариські зустрічі задля підняття спортивного духу молоді, відточення ними техніки виконання прийомів та визначення серед новачків потенційних лідерів.