Ідеальний робочий тиждень починається з нагород!

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ кращі працівники продовжують отримувати вітання з нагоди осінніх професійних свят – Дня юриста та Дня працівників освіти.

Нагородження відбулося в рамках засідання ректорату. Колег вітав тимчасово виконувач обов’язки ректора полковник поліції Олександр Юнін.

Цього разу грамоту Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації отримала професор кафедри українознавства та іноземних мов Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Ірина Царьова.

Оголошено подяку Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) доценту кафедри міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Ользі Ядловській та провідному фахівцю групи супроводження освітніх програм навчально-методичного відділу Олександру Доновському.

Вітаємо працівників університету та бажаємо нових звершень на ниві юридичній, освітянській та науковій!