Університетська вікторина зі стрільби: хто влучив у перемогу?

Вікторина з дисципліни «Вогнева підготовка» відбулася на кафедрі тактико-спеціальної підготовки факультету превентивної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У заході взяли участь курсанти других курсів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, факультетів превентивної діяльності та кримінальної поліції.

Змагання проходили у центрі тактичної та вогневої підготовки на базі інтерактивного мультимедійного лазерного тиру «Рубін-У». У ході проходження етапів вікторини курсанти демонстрували вміння з одягання бронежилету; споряджання поясної системи спеціальними засобами; спорядження магазинів пістолета Макарова та автомата Калашникова, а також влучної стрільби на швидкість.

За результатами вікторини призові місця в особистій першості серед дівчат розподілилися наступним чином:

1 місце – курсантка факультету превентивної діяльності Маргарита Левченко;

2 місце – курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів НП Катерина Бабак;

3 місце – курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів НП Валерія Цапович.

Призерами серед хлопців в особистій першості стали:

1 місце – курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів НП Данило Зубарєв;

2 місце – курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів НП Олександр Асламов;

3 місце – курсант факультету превентивної діяльності Андрій Нечипоренко.

У командному заліку маємо такі результати:

1 місце – ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів НП;

2 місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

3 місце – ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів НП».

4 місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Вітаємо переможців та призерів. Бажаємо і надалі влучати в ціль: не тільки в спорті, а й у житті!