Спадкоємці Шерлока Холмса розслідують кримінальні правопорушення

Подібні квести вже стали традиційними для Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Цього разу курсанти 4-го курсу мізкували над методиками розслідування окремих видів кримінальних правопорушень.

Влаштувати майбутнім слідчим справжній інтелектуальний штурм вирішили викладачі кафедри криміналістики та домедичної підготовки. Провела захід доцентка Наталія Павлова.

За її словами, всі три команди продемонстрували високий рівень знань та вмінь. Саме через це журі так і не змогли визначити переможців. Тож, за результатами гри було оголошено нічию.

У ході квесту курсанти складали план розслідування згідно з фабулою за фактом розбійного нападу. Далі демонстрували вміння встановлювати психологічний контакт під час допиту потерпілої особи, яка зазнала насильства.

Відпрацювали й завдання, пов’язані з орієнтуванням на місці події. Наостанок ухвалювали відповідні рішення та складали протокол огляду місця події.