АНОНС: Міжнародна науково-практична конференція «Конституційне право на освіту в умовах воєнного стану»

Анонси університету, Новини університету

25 листопада 2022 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Конституційне право на освіту в умовах воєнного стану».

Метою проведення Міжнародної науково-практичної конференції є об’єднання студентства навколо досліджень у сфері захисту конституційного права на освіту; обговорення здобувачами вищої освіти актуальних питань правозастосування в умовах воєнного стану; обмін думками, стимулювання до всебічного самовдосконалення студентської молоді, розроблення напрямів державної політики України в післявоєнний період.

Для участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Конституційне право на освіту в умовах воєнного стану» запрошуються здобувачі закладів вищої освіти України та зарубіжних країн.

Час: 25 листопада 2022, 10:00

Посилання для підключення до конференції :

Код доступу: 111111

Інформаційний лист англійською