І знову стрільці університету у призах!

Команда ДДУВС взяла участь у турнірі обласної організації товариства «Динамо» зі стрільби кульової (малокаліберний пістолет) серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб області.

За призові місця змагалися одинадцять найсильніших команд силових відомств, серед яких – збірна з кульової стрільби Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Честь закладу освіти відстоювали викладачі кафедри тактико-спеціальної підготовки: майор поліції Євген Зеленський, капітан поліції Олександр Карпенко та Олена Лопаєва.

У загальнокомандному заліку команда ДДУВС виборола 2 місце.

В особистій першості Євген Зеленський став переможцем, а Олена Лопаєва посіла друге місце у вправі МП-1 (малокаліберний пістолет).

Вітаємо призерів університету, бажаємо і надалі влучати тільки в переможну ціль!