Стали відомі імена кращих знавців права серед старшокласників регіону!

Інтелектуальна вікторина «Гладіатори права» визначила переможців серед старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровщини. Онлайн-гру провели науково-педагогічні працівники кафедри цивільно-правових дисциплін ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Впродовж п’яти днів юні правознавці виборювали бали у різних конкурсних завданнях. Понад 50 учасників із 8 навчальних закладів Дніпра та області змагалися за звання чемпіону.

Учні виконували завдання онлайн за допомогою системи дистанційного навчання MOODLE.

За результатами цікавої та насиченої гри призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце – учні КЗО «СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка» ДМР Марія Журавель, Софья Березова та Олександр Олійник. Кожен із переможців набрав по 55 балів.

2 місце – учениця КЗО «СЗШ № 21» ДМР Софія Саліна та учень Ліцею «Прометей» П’ятихатської міської ради Єгор Кореба. На їхньому рахунку – по 50 балів.

3 місце – учениця КЗО «СЗШ № 22» ДМР Дарія Пліс. Вона отримала від журі 48 балів.

Усіх переможців та учасників вікторини чекають грамоти та подяки.