АНОНС: конкурс наукових робіт, присвячений видатному правознавцю Б.О. Кістяківському

Інтелектуальна вікторина «Гладіатори права» визначила переможців серед старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровщини. Онлайн-гру провели науково-педагогічні працівники кафедри цивільно-правових дисциплін ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Тематичні напрями:

1. Теорія права. Права людини.
  2. Теорія держави.
  3. Конституційне право. Міжнародне право.

Для участі у конкурсі необхідно до 5 грудня (включно) направити на електронну адресу: dnepr-2015@i.ua (з поміткою «На конкурс есе»).

1) заявку (зразок додається);

2) роботу у формі есе з одного тематичного напряму (робота повинна бути виконана за допомогою текстового редактора Word. Обсяг роботи – 3-5 сторінок, формат аркуша – А 4 (210х297 мм), шрифт: Times New Roman, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – 1,5. Поля: 20 мм. Щільність друкованого тексту повинна бути однаковою. Текст роботи не повинен містити запозичень і, відповідно, посилань на використані джерела) (зразок додається);

3) рецензію наукового керівника на роботу (з відзначенням ступеня самостійності та оригінальності ідей автора роботи, відсутності плагіату).

За результатами проведення конкурсу переможці будуть нагороджені дипломами (грамотами) та цінними подарунками. Найкращі роботи за рішенням конкурсної комісії рекомендуються до публікації у збірнику тез регіональної науково-практичної конференції, присвяченої проголошенню Загальної декларації прав людини.

Нагородження переможців відбудеться у межах заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права.

Контактні особи:

Саєнко Марина Іванівна, т.в.о. завідувача кафедри теорії та історії держави і права (097 409 50 20).

Завгородня Юлія Степанівна, доцент кафедри теорії та історії держави і права (098 925 32 35).