Чи захищені права дітей в Україні?

Без рубрики, Новини університету

Курсанти підвищували рівень обізнаності з питань, що стосуються захисту прав і свобод дитини, під час лекції, яку провела завідувачка відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи Наталія Карнаух.

У ході інформаційно-просвітницького заходу спікерка познайомила здобувачів вищої освіти з національним та міжнародним законодавством, яке захищає права дитини. Акцентувала на забезпеченні державної реалізації цих прав в Україні.

Окремо курсанти розглянули основні положення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Зокрема експертка зупинилася на психологічних особливостях допиту дітей, над якими вчиняється насильство.

Лекторка поінформувала курсантів про телефонні гарячі лінії з попередження про факти домашнього насильства.

Наталія Карнаух також нагадала, що Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада. Ця дата встановлена резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, і є днем світового братерства та взаєморозуміння, а також підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення добробуту дітей в усьому світі.