СТИПЕНДІЙНА ПРОГРАМА Інституту наук про людину (IWM)

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Юніорська стипендія «Україна в європейському діалозі» – молодша візитна стипендія, що спрямована на підтримку досліджень українських вчених, які закінчують або нещодавно закінчили навчання в докторантурі. Вона пропонує доступ до ресурсів Інституту наук про людину (IWM) у Відні для молодих дослідників, які продемонстрували винятковий талант, щоб дозволити їм працювати над дослідницьким проектом за власним вибором. Стипендії відкриті для всіх академічних дисциплін у гуманітарних та соціальних науках. Настійно заохочуються дослідницькі пропозиції, пов’язані з місією та дослідженнями IWM.

Прийнятність

Кандидати на стипендію молодших відвідувачів:

– мають бути громадянами України

– має бути зарахований до докторської програми з гуманітарних чи соціальних наук або отримати ступінь доктора філософії в тих самих галузях протягом останніх чотирьох років.

Перевага надаватиметься кандидатам, які зараз проживають в Україні.

Стипендії для старших відвідувачів у цій програмі надаються лише за запрошеннями.

Умови

Відібрані фіналісти будуть запрошені провести чотири місяці з вересня 2023 року по червень 2024 року в IWM для виконання своїх дослідницьких проектів. Кандидати на постдокторські програми, тобто ті, хто захистив докторську дисертацію до дати кінцевого терміну подачі заявок на стипендію, отримуватимуть стипендію в розмірі 3000 євро на місяць; Кандидати, які зараз здобувають ступінь доктора, отримають стипендію в розмірі 2500 євро на місяць для покриття витрат на проживання, проїзд, медичне страхування та будь-які додаткові витрати, пов’язані з їхнім перебуванням у Відні.

Крім того, IWM безкоштовно надає запрошеним стипендіатам офісне приміщення, включаючи доступ до Інтернету, власні дослідницькі та адміністративні приміщення, а також інші послуги. Запрошені стипендіати приєднаються до наукової спільноти та братимуть участь у діяльності Інституту. Як правило, стипендії починаються в перший день місяця і закінчуються в останній день місяця.

Подання аплікаційної форми.

Заявки повинні бути подані через онлайн-форму заявки та складатися з:

– стислу проектну пропозицію (макс. 7500 символів), яка включає:

• формулювання питання(ів) дослідження
  • критична оцінка наявної літератури
  • цілі дослідження та очікувані результати

– короткий супровідний лист з адресами:

• як проект отримає користь від часу на IWM
  • зв’язок із місією та дослідженнями IWM
  • конкретні цілі дослідження/написання під час стипендії

– автобіографія

– список видань

– два рекомендаційні листи від учених, знайомих з науковою роботою заявника

Усі матеріали заявки мають бути англійською мовою.

Кінцевий термін подачі заявок: 16 січня 2023 року, 23.59. CET

Вибір

Фіналістів обиратиме експертне журі. Заявників буде повідомлено про рішення журі в березні/квітні 2023 року.

Журі не зобов’язане публічно обґрунтовувати свої рішення, а також надавати заявникам індивідуальний відгук щодо їхніх заявок.

Подання заявки за лінком: www.iwm.at