Масштабні наукові заходи тривають у ДДУВС!

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Актуальні проблеми державотворення, право творення та правозастосування». До наукової дискусії долучилися 70 учасників із Києва, Одеси, Львова, Дніпра, Запоріжжя, Полтави, Сум, Черкас.

Участь у семінарі взяли науковці, практики, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

Відкрила захід та привітала учасників проректорка університету, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Лариса Наливайко. Вона зазначила, що захід приурочено до міжнародного свята, що знаменує річницю ухвалення Загальної декларації прав людини – Міжнародного Дня захисту прав людини та проводиться в межах Всеукраїнського тижня права. Традиція проведення семінару має вже понад десятилітню історію.

З вітальними словами до учасників звернулись Народний депутат України Дмитро Припутень, голова Третього апеляційного адміністративного суду Анатолій Коршун, голова Дніпропетровського окружного адміністративного суду Андрій Коренев, проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Ольга Балинська, начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Ірина Васіна, декан юридичного факультету Національного університету «Запорізька політехніка» Юрій Філей, директор Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Вікторія Савіщенко.

Серед спікерів заходу: професор кафедри кримінально-правових дисциплін Університету митної справи та фінансів, Володимир Тертишник, професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Національного авіаційного університету Борис Бабін, головний науковий консультант Дослідницької служби Верховної Ради України, Наталія Камінська, професор кафедри «Політологія та право» Національного університету «Запорізька політехніка» Юрій Кириченко та багато інших.

За результатами проведення наукового семінару підготовлено резолюцію до органів державної влади, а також передбачається видання збірника тез доповідей.