Стали відомі імена кращих науковців серед здобувачів вищої освіти

Визначено переможців конкурсу наукових робіт, присвяченого видатному правознавцю Б.О. Кістяківському «Теоретико-історична юридична наука: стан і перспективи розвитку». Захід проведений кафедрою теорії та історії держави і права Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з метою пошуку обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання.

До участі було подано понад 45 робіт із закладів вищої освіти України, серед яких відзначено 18 номінантів до нагородження. Так, переможцями стали здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національної академії внутрішніх справ, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С Макаренка, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Найкращі роботи за рішенням конкурсної комісії рекомендовано до публікації у збірнику тез Всеукраїнської науково-практичної конференції «Права людини: методологічний, гносеологічний та онтологічний аспекти», присвяченої 74-ій річниці проголошення Загальної декларації прав людини.
Нагородження переможців відбулося під час проведення конференції у межах заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права.

Привітала та нагородила переможців проректор університету, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Лариса Наливайко.