Студенти ДДУВС навчатимуться в Румунії

Стали відомі імена переможниць конкурсного відбору за програмами академічної мобільності Еразмус+. Три студентки ННІ права та інноваційної освіти у весняному семестрі навчатимуться в провідних університетах Румунії.

Рішення відправити дівчат на навчання за кордон ухвалили на засіданні вченої ради. Врахували наступні критерії: наукові досягнення, успішність, знання англійської мови на рівні В2, активна громадська діяльність та зміст мотиваційного листа.

Тож, вже весною третьокурсниця Катерина Хмеленко навчатиметься в Університеті Олександра Йоана Кузи в Яссах. Другокурсниці Златослава Красюк та Катерина Антонова отримали можливість у другому півріччі здобувати знання в Університеті економіки в Бухаресті.

Колектив університету вітає студенток та висловлює сподівання, що набуті ними знання стануть запорукою успішного навчання та подальшого професійного зростання!