Студентка ДДУВС – призер Кубку України з чирлідингу та чирспорту!

18 грудня у місті Дніпро відбувся Кубок України з чирлідингу та чирспорту. Серед призерів – здобувачка вищої освіти ННІ права та інноваційної освіти Діана Алімова. Дівчина виборола перемогу в номінації «джаз соло».

На змаганнях були представлені учасники більш ніж двадцяти міст, серед яких – Київ, Харків, Львів, Луцьк, Покровськ та Кам’янське. Захід передбачав змагання з чирлідингу в широкому діапазоні вікових категорій, різноманітні змагальні номінації, сольні та командні виступи.

Завідувачка кафедрою фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Ірина Скрипченко зазначила, що чирлідинг є досить популярним у нашій країні: «Це не просто вид танцю, а сучасний спортивний напрямок, який поєднує в собі танцювальні, гімнастичні елементи та акробатичні трюки».

Окрім цього, студентки ДДУВС активно долучилися й до онлайн-змагань – їх провели з метою підтримки спортсменів в умовах воєнного стану.