ДДУВС – у складі Української студентської ліги: перші результати!

Школа для керівних органів студентського самоврядування від ГС «Українська студентська ліга» відбулася нещодавно на Львівщині. Долучився до заходу голова студентсько-курсантської ради Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Микита Федорчак.

У рамках заходу було запропоновано низку актуальних тренінгів для ініціативної молоді: з командотворення, організації волонтерства, фандрейзингу та грантрайтингу.

Голову СКР було відзначено подякою за активну участь у діяльності ГС «Українська студентська ліга».

«Взаємодія органів студентського самоврядування закладів вищої освіти всієї України на рівні діалогу – ключ до євроцентрованого та демократичного суспільства. Українська студентська ліга – потужна організація, з якою ми співпрацюємо два роки, але встановлення партнерських стосунків на рівні повноправного членства закріплює наші фундаментальні прагнення творити та діяти», – зазначає Микита Федорчак.

Зазначимо, що Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ є одним із двох закладів системи МВС України, який увійшов до складу Української студентської ліги.