Гирьовики ДДУВС здобули відразу декілька медалей на обласному турнірі!

Змагання з гирьового спорту обласного рівня зібрали понад 70 спортсменів регіону, у тому числі представників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У потужній боротьбі здобувачі вищої освіти закладу здобули призові місця.

Так, курсант факультету кримінальної поліції Олексій Попович став абсолютним чемпіоном турніру. Срібну медаль отримав курсант факультету превентивної діяльності Андрій Миршавка, а бронзові нагороди – курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Олександр Асламов та Анна Молодецька.

Як зазначили тренери спортсменів – старша викладачка кафедри спеціальної фізичної підготовки Вікторія Ковалюк та викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки старший лейтенант поліції Дмитро Анісімов – курсанти боролися до останньої секунди, незважаючи на біль і втому.