Нові медалі – на рахунку дзюдоїстів ДДУВС!

У Дніпрі відбувся відкритий обласний чемпіонат з дзюдо серед юніорів. У призах – курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

За чемпіонські медалі приїхали поборотися понад сто спортсменів із різних куточків регіону. Були й представники з інших областей. 11 дзюдоїстів представляли ДДУВС.

За результатами видовищних та напружених сутичок чемпіоном змагань став курсант ННІ права та Національної поліції Олександр Яковлєв. Дзюдоїст також виконав норматив кандидата у майстри спорту.

Другу сходинку п’єдесталу впевнено посіла представниця ННІ права та Національної поліції Єлизавета Жукова.

З бронзовими нагородами зі змагань повернулися курсантка факультету кримінальної поліції Ірина Тіцька та курсант інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дмитро Кірнос.

Варто зазначити, що курсант факультету кримінальної поліції Ростислав Бережний відібраний достроково до участі у Чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів. Змагання проходитимуть у Львові 21-23 лютого 2023 року.

Бажаємо нашим спортсменам подальших перемог та вболіваємо за них!