Поради на вагу золота: курсанти ДДУВС переймають досвід

Зустрічі з практиками вже стали традиційними для Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Днями курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції поспілкувалися зі старшим слідчим слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області майором поліції Юлією Ткач.

Спікерка – випускниця ДДУВС. Закінчила відділення магістратури у 2013 році. Наразі офіцерка поліції паралельно зі службою в практичних підрозділах навчається в ад`юнктурі.

У ході зустрічі Юлія Ткач поділилися своїм досвідом роботи. Розповіла про особливості несення служби у слідчому управлінні, обов’язки слідчого. Акцентувала й на труднощах, з якими стикаються випускники закладів освіти у свої перші робочі будні.

Спілкування проходило у дусі жвавого діалогу. Курсанти ставили запитання гості, на які вона надала вичерпні відповіді. Наостанок побажала натхненного навчання, бути ініціативними та успішними в усіх починаннях!