Афганістан – пам’ятаємо!

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення військ з Афганістану. З нагоди пам’ятної дати у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ поспілкувалися з воїном-афганцем.

Здобувачі Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції у конференц-залі зустрілися з учасником бойових дій в Афганістані Андрієм Долганіним.

У ході тематичного заходу Андрій Миколайович розповів курсантам історію своєї служби в Афганістані.

У 19-річному віці його призвали виконувати так званий інтернаціональний обов’язок. На посаді водія 682-го мотострілкового полку він ніс службу в селищі Руха, що у Панджшерській ущелині. Пізніше сержант Долганін обіймав посаду заступника командира взводу роти матеріального забезпечення.

Зустріч проходила в форматі діалогу, курсанти мали змогу ставити питання, які їх цікавлять.

Наразі Андрій Миколайович є пенсіонером МВС, працює на посаді комірника інституту та передає курсантам досвід, отриманий під час служби в правоохоронних органах.

Після зустрічі курсанти переглянули документальний фільм «Ми вас туди не посилали».