Курс на покращення та перспективу: науковці ДДУВС впроваджують нові практики

У межах діяльності Школи молодого вченого Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся тренінг на тему «Підвищення іміджу науковця засобами сучасної наукової комунікації».

Спікером виступив доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Роман Карпенко. До участі у заході долучилося 35 учасників.

У ході тренінгу розглянули питання публікаційної активності та цитувань. Зупинилися й на необхідності покращення комунікації та співпраці з вітчизняними і зарубіжними колегами.

Учасники також розглянули можливості, які відкриваються перед молодими вченими завдяки державній підтримці та грантовому забезпеченню наукових досліджень.

На завершення проаналізували найефективніші цифрові платформи, які сприяють підвищенню іміджу наукових працівників.