Благодійна допомога від ДДУВС: нові результати

Продовжуємо реалізовувати українсько-американську програму «Be Brave Like Ukraine» у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ!

Так, черговий етап благодійної допомоги став можливим завдяки співпраці ректора закладу полковника поліції Андрія Фоменка та президентки ГС «Дніпровський медичний кластер», директорки Благодійного фонду «Генофонд майбутнього» Ганни Кириченко.

Цього разу благодійну допомогу у вигляді спецодягу отримали представники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Організатори програми «Be Brave Like Ukraine» наголошують: її ключова мета – забезпечення гуманітарних потреб підрозділів ЗСУ та територіальної оборони, МВС, ДСНС, МОЗ, а також вирішення гуманітарних потреб вразливих груп серед цивільного населення в умовах повномасштабної агресії рф на території України.