Курсанти ДДУВС вдосконалюють знання з техніки безпеки

Курсанти 3-го курсу Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції пройшли «Навчальний курс із безпеки життя» на платформі «Асоціація саперів України».

На додатковому онлайн-курсі майбутні правоохоронці засвоїли алгоритм дій під час повітряної тривоги, раптових обстрілів закладів освіти чи підприємств. Поглиблювали свої знання з невідкладної допомоги потерпілим, а також правильної поведінки у зоні бойового конфлікту. Окремий блок було присвячено питанням ризиків, пов’язаних із мінами та вибухонебезпечними предметами – адже внаслідок війни більшість території України є забрудненою різноманітними уламками та боєприпасами. Формування навичок безпечної поведінки із такими предметами є однією із нагальних потреб сьогодення.

За результатами проходження курсу усі учасники отримали сертифікати. Проєкт навчальних курсів з безпеки життя «Асоціація саперів України» втілює спільно з Державним департаментом США та посольством США в Україні.