Глибоко сумуємо з приводу загибелі випускниці ДДУВС

Колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ висловлює глибокі співчуття рідним керівниці пресслужби Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області Євгенії Дудки.

10 квітня 2022 року після нанесення російськими окупантами ракетного удару по аеропорту Дніпра речниця ДСНС отримала тяжкі поранення. Упродовж 11 місяців вона проходила лікування у Німеччині та продовжувала боротися за своє життя. Проте сьогодні, 7 березня 2023 року, її серце зупинилося.

Євгенія Дудка – випускниця Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

«Євгенія – справжня професіоналка своєї справи, патріотка», – висловлюються з приводу загибелі колеги працівники пресслужби Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

Вічна пам’ять та шана.