Магістерська програма «Освітні інновації та лідерство» в Талліннському університеті

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Ви зацікавлені в успішній освіті?

Бажаєте стати частиною інноваційної освіти?

Якщо відповідь так, приходьте вчитися освітнім інноваціям та лідерству в Талліннському університеті, в Естонії!

Освітні інновації та магістерська програма лідерства досліджують різні стратегії навчання, розвиток, заснований на фактичних даних, та інноваційні методи лідерства у галузі освіти. Більше інформації тут.

Мастерська програма триває 2 роки, навчання проходитиме англійською мовою. Ціна – 4800 € / рік.

ТЕРМІНИ ПРИЙОМУ 2023:

⦁ Україна, Грузія, Японія, США, Казахстан, Туреччина: 1 травня

⦁ Країни ЄС: 1 червня

⦁ Інші країни: 15 березня

СТИПЕНДІЇ. На отримання стипендії можуть претендувати кандидати з Вірменії, Ботсвани, Грузії, Кенії, Молдови, Намібії, Уганди та України.

Естонія перетворила свою освітню систему на одну з найпередовіших у світі, будучи зразком цифрової освіти. Естонські учні посіли перше місце за результатами PISA 2018 серед європейських країн у всіх трьох сферах і п’яте місце серед країн ОЕСР. Талліннський університет є провідним педагогічним навчальним закладом в Естонії з 1919 року. Наш академічний персонал складається з провідних лідерів у сфері освіти, які допомогли розробити поточну освітню систему на шкільному та державному рівнях.

Ми чекаємо саме на вас!