Дебют сумоїсток у ДДУВС!

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ провели першість університету із боротьби сумо. Вперше серед учасників змагань – самі дівчата.

Урочисте відкриття заходу відбулося за присутності першого проректора ДДУВС полковника поліції Олександра Юніна та проректорки ДДУВС, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Лариси Наливайко. Із вітальним словом до учасниць звернулася помічниця ректора з гендерних питань, професорка кафедри загальноправових дисциплін Ірина Грицай.

Маючи багатовікову, майже священну історію, боротьба сумо традиційно вважається чоловічим видом спорту. У Японії, де і виник цей вид єдиноборств, жінкам досі заборонено виходити на ринг. Втім, у ДДУВС відкидають таку однобокість: тож в рамках виконання плану щодо гендерної рівності заснували окремий жіночий гурток. Завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС Віктор Богуславський переконує – курсантки залучаються охоче, тож єдиноборства серед прекрасної статі користуються неабиякою популярністю.

Так, до участі у спортивному заході долучилося 58 спортсменок: вони змагалися у шести вагових категоріях. Це курсантки ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, а також факультетів кримінальної поліції та превентивної діяльності. Дівчата продемонстрували високий рівень підготовки, а також видовищну та запеклу боротьбу, спостерігати за якою виявилося суцільним задоволенням!

Головним суддею змагань виступила викладачка кафедри спеціальної фізичної підготовки Маргарита Чоботько. Переможців та призерів нагородили кубками, грамотами та цінними призами. Вітаємо наших спортсменок!

Категорія 50 кг:

1 місце – Софія Кільова, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

2 місце – Лола Немонова, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

3 місце – Єлізавета Жукова, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

Категорія 55 кг:

1 місце – Катерина Жданова, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

2 місце – Карина Топчій, факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

3 місце – Віталіна Желудько, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

Категорія 60 кг:

1 місце – Вікторія Коцуренко, факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

2 місце – Карина Серемчук, факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

3 місце – Дар’я Байбарза, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

Категорія 65 кг:

1 місце – Валерія Куліченко, факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

2 місце – Ганна Красюкова, факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

3 місце – Даліла Конденко, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

Категорія 70 кг:

1 місце – Анна Молодецька, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

2 місце – Кристина Молитва, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

3 місце – Аліна Жук, факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

Категорія +70 кг:

1 місце – Анастасія Тернопольська, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

2 місце – Олександра Богіна, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

3 місце – Ірина Чорна, факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.