Шановні колеги, нагадуємо вам про можливість стажування в рамках XI Міжнародної програми наукового стажування

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Міжнародне наукове стажування | World History: Famous Personalities (whfpdubai.com)

Програма входить до Міжнародних Програм FP&NL, які дають змогу Вашому навчальному закладу потрапити до міжнародних рейтингів університетів та увійти до європейського освітнього простору!

IHBI (ihbiagency.org)

Програма фінансується за рахунок міжнародного гранту в еквіваленті EUR 1 200 000, наданого IHBI за фінансової підтримки ОАЕ, Італії, США, Ізраїлю та Китаю, а також залучення благодійних внесків.

Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів в сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти.

Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).

Реєстрація на Програму на постійній основі до 8 квітня 2023 року.

Тривалість Програми: з 7 квітня до 27 травня 2023 року.

Вручення Міжнародних Сертифікатів: 25-27 травня 2023 року.

Що дає Вам участь в цій програмі?

– Нові знання, ідеї, передовий міжнародний науковий досвід і фахові компетентності, які вимагаються Міністерством освіти і науки України для отримання вчених звань старшого дослідника, доцента та професора

– Міжнародний Сертифікат, оформлений згідно вимог українського законодавства, про проходження Міжнародної програми на 180 годин або 6 кредитів, в якому зазначено отримання Вами Міжнародного наукового гранту №IEG/U/23/03/06, а також

– Присвоєння кваліфікації Міжнародного Викладача & Старшого Дослідника.

– Цікаві і знамениті спікери, яких Ви не зустрінете на жодних інших курсах. Це унікальна програма.

Витрати науково – педагогічних працівників для участі в програмі складають 2500 гривень реєстраційного внеску. Кошти будуть спрямовані на потреби тимчасово вимушених переселенців з України. Міжнародним науковим грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 3000 EUR.

Реєстрація: Ви можете приєднатися до Програми до 8 квітня 2023 року через офіційну електронну пошту Інституту: internship@whfpdubai.com

Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail: internship@whfpdubai.com

Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою та англійською, як в закордонному паспорті для Міжнародного Сертифікату

Дату Вашого народження

Своє місто і область

Місце роботи і Посаду

Свій e-mail і Cвій мобільний телефон

2. В темі Вашого листа обов’язково вкажіть – Реєстрація на міжнародну програму наукового стажування!

Координатор і офіційний представник IHBI в Україні, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович, моб. (066)-84 -97 -595