Спортсмени ДДУВС здобули низку нагород на обласному чемпіонаті!

Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств проходив нещодавно у Дніпрі. Мета проведення змагань – відбір для участі у Чемпіонаті України, що відбудеться вже в квітні.

Близько 220 спортсменів з Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської областей боролися за перемогу. Серед них і представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

За результатами поєдинків курсанти посіли призові місця: Михайло Загинайко – 3 місце, Олександр Драч, Дмитро Мамченко та Шакерем Юсиф огли Гасимов – 2 місце, Олександр Виришев – 1 місце. Випускник ДДУВС Єгор Набока виборов 1 місце.

До змагань спортсменів підготував старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Олександр Журавель. Результат підопічних оцінив як досить гідний, але переконаний: попереду – у хлопців нові спортивні перемоги.