Проєкт «Книги героям»: реалізовуємо ініціативу Департаменту освіти, науки та спорту МВС України!

Працівники та курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ підтримали проєкт «Книги героям», ініційований Департаментом освіти, науки та спорту МВС України.

Так, днями разом із представниками Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області передали пораненим захисникам публіцистичну літературу.

Зазначають: прагнули підтримати воїнів, які наразі проходять лікування чи перебувають на реабілітації у медичному закладі.

Нагадаємо, що проєкт покликаний урізноманітнити дозвілля захисників та захисниць України, які перебувають на лікуванні у медичних закладах системи МВС, а також посприяти їхньому скорішому одужанню.

Художні та публіцистичні книги представники ДДУВС навіть підписали, додавши слова вдячності та підтримки для військових.