Члени ректорату привітали помічника ректора Дмитра Бойка з 85-річчям!

Урочисті вітання з нагоди свого 85-річчя сьогодні приймав помічник ректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Дмитро Бойко.

Вітав заслуженого працівника ректор закладу полковник поліції Андрій Фоменко та члени ректорату – керівники структурних підрозділів.

Ректор Андрій Фоменко, перш за все, подякував Дмитру Матвійовичу за безцінний внесок у діяльність та розвиток університету.

Ювіляру очільник вишу побажав міцного здоров’я, наснаги, ентузіазму та благополуччя.

Помічник ректора Дмитро Бойко висловив слова вдячності усім присутнім за теплі слова привітання, згадав про свій багатий професійний шлях та понад 10 років життя, які він присвятив безпосередній роботі на благо Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.