Наукова дискусія у ДДУВС: нові результати!

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся регіональний науково-практичний семінар «Цивільно-правова відповідальність в Україні: проблеми, реформи, практичний досвід», організований кафедрою цивільно-правових дисциплін ННІ права та інноваційної освіти.

Відкрила захід та привітала учасників заходу проректорка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Лариса Наливайко, яка наголосила, що проблеми цивільно-правової відповідальності в умовах євроатлантичних процесів набувають особливої актуальності в умовах військової агресії, коли наш народ героїчно бореться за своє існування як нації, за свій цивілізаційний вибір та за своє європейське майбутнє.

Модератором заходу став завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Володимир Киян.

Участь у регіональному науково-практичному семінарі взяли

72 учасники, серед яких були науковці із 14 закладів вищої освіти, зокрема: Харківський національний університет внутрішніх справ, Львівський державний університет внутрішніх справ, Університет імені Олександра Іоана Кузи (Румунія), Національна академія правових наук України ім. В. В. Сташиса, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, Державний податковий університет, Державний торгівельно-економічний університет, Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, Дніпровський гуманітарний університет, Класичний приватний університет, Львівський торгівельно-економічний університет, Національний університет «Запорізька політехніка», ТОВ «Академія адвокатури України».

Учасниками науково-практичного заходу було обговорено низку актуальних питань цивільно-правової відповідальності в умовах війни та повоєнної відбудови, сутності правової держави та громадянського суспільства, трансформації влади та реформування законодавства в Україні тощо.

За результатами проведення наукового заходу учасниками схвалені відповідні рекомендації щодо вирішення обговорюваних на заході питань.