Наука заради практики: у ДДУВС пройшов економічний семінар з питань інфраструктурних проектів

Розвиток економіки – одна з пріоритетних задач сучасного суспільства. Нещодавно у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшов Всеукраїнський науково-практичний семінар «Національна економіка та інфраструктурні проекти». Учасники обговорили актуальні теми цієї сфери.

Всеукраїнський економіко-інфраструктурний семінар пройшов у ZOOM-форматі. Його відкрила проректорка ДДУВС Лариса Наливайко.

«Зараз Україна переживає складні часи. Економіка нашої держави вперше зіткнулася з воєнними викликами. Тож дослідження та обговорення теоретичних і практичних проблем вивчення стану й перспектив розвитку національної економіки, а також визначення актуальних проблем формування сучасної структури національної економіки та управління ризиками інфраструктурних проєктів в Україні допоможе відновити цей кластер після перемоги», – зазначила Лариса Наливайко.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися: заступник директора ННІПІО ДДУВС Лілія Межевська; голова правління громадської організації «Міжнародна фундація науковців та освітян» Олег Батюк; начальник управління науки, вищої освіти та атестаційної експертизи департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Микола Кравченко; голова Федерації організації роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергеєв; директорка Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (м. Запоріжжя) Наталія Метеленко.

Також під час семінару було підбито підсумки конкурсу науково-популярних есе серед здобувачів вищої освіти, яких проректор ДДУВС Лариса Наливайко нагородила дипломами.

Серед них Іуліанія Матвєєва, Евеліна Єнаки, Іван Тодоренко, Костянтин Перетятько та Анна Падалка.

Загалом у заході взяли участь представники від 18 закладів вищої освіти, установ та організацій регіонів України, 12 представників стейкхолдерів, роботодавців.

Результати дискусій заходу будуть сприяти аналізу проблем та виробленню ефективних інструментів для подальшого розвитку соціально-економічних систем.