ШАНОВНІ НАУКОВЦІ,
приєднайтеся до онлайн вебінару «Глобальні тенденції фінансування та міжнародне співробітництво»

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Коли: Середа, 14 червня, 10:30–11:30 за східним часом; 16:30–17:30 за східним часом.

На цьому вебінарі [In this webinar, ] будуть представлені  закономірності  присудження спонсорських  нагород  відомих світових фондів (Фонд Білла та Мелінди Гейтс; Національний науковий фонд США)  у різних дисциплінах, демографічних та географічних регіонах.

Спікери:

Лорна Вілсон

Директор з досліджень, розвитку та операцій

Даремський університет;

Голова Асоціації керівників та адміністраторів досліджень

Адам Голберг

Менеджер з розвитку досліджень

Ноттінгемський університет

Запрошені доповідачі з глибоким досвідом у побудові партнерських відносин у галузі досліджень запропонують поради та рекомендації щодо кращих способів розширення вашої міжнародної дослідницької співпраці.

Ми сподіваємося, що ви приєднаєтесь до вебінару  [join us.]

Якщо Ви не можете провести вебінар у прямому ефірі,  зареєструйтесь [Register], і Ви отримаєте запис заходу.

Шановні науковці, Ви також маєте можливість дознатися про фінансування досліджень , ви користуючись глобальною базою даних www.researchprofessionalnews.com