Сила та витривалість: якими були змагання з кросфіту у ДДУВС?

Змагання з кросфіту провели для курсантів у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Організаторами спортивного турніру стали фахівці кафедри спеціальної фізичної підготовки.

Участь у змаганнях взяли понад 60 учасників, представників усіх курсантських факультетів та інституту. Їм необхідно було пройти декілька етапів турніру: підтягування, комплексну силову вправу та перетягування канату.

Оцінювали спортсменів члени журі, серед яких – доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Дмитро Петрушин, старші викладачі Володимир Рогальський, Сергій Петренко, Андрій Кириченко, а також викладачі Дмитро Анісімов та Маргарита Чоботько.

За результатами кожного з етапів турніру та, відповідно, за комплексними підрахунками абсолютним переможцем змагань з кросфіту стала збірна факультету кримінальної поліції.