Завідувач кафедри ДДУВС взяв участь у міжнародному поліцейському тренінгу

З 25 травня по 2 червня у Відні проходить тренінг, присвячений фінансовим аспектам діяльності організованої злочинності. Серед інших участь у заході взяв і представник Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Дмитро Санакоєв.

Міжнародна діяльність є одним із ключових напрямків співробітництва Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Тому завідувач кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС Дмитро Санакоєв взяв участь у регіональному тренінгу CEPOL/TOPCOP, присвяченому вивченню фінансових аспектів діяльності організованої злочинності. Він проходить у столиці Австрії Відні.

У заході взяли участь представники Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та України. Вони спеціалізуються на проведенні фінансових розслідувань.

«Під час тренінгу висвітлюються питання, пов’язані з оглядом правової бази Євросоюзу, розслідуванням випадків відмивання коштів та міжнародно-правової допомоги з використанням сучасних інструментів співпраці. Ця зустріч є дуже корисною, тому що дає можливість перейняти досвід іноземних колег, поділитися своїм баченням стосовно досліджуваних аспектів та обговорити наукові й практичні підходи щодо фінансових розслідувань», – зазначив завідувач кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Дмитро Санакоєв.

Також учасники тренінгу розглянуть сучасні способи повернення незаконно отриманих активів, протидію фінансування тероризму, торкнуться теми здійснення паралельних фінансових розслідувань. Важливим складником курсу стануть імітаційні навчання у спільних міжнародних групах за наданими фабулами.