На рахунку волейболістів ДДУВС – нова перемога!

Відкритий кубок міста з пляжного волейболу відбувся вчора у Дніпрі. Захід організувала ГО «Волейбольна асоціація «Дніпро-Воллей»». Участь у турнірі взяли і спортсмени з Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Усього за перемогу змагалися 8 команд міста. ДДУВС був представлений чоловічою командою у складі курсанта ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Данила Афанасьєва, а також вихованця студентського спортивного клубу ДДУВС Олександра Остапенка.

За результатами турніру представники закладу посіли 1 місце.

До змагань команду підготував викладач кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Віктор Рожеченко.

«Кожні змагання, до яких ми долучаємось, це не лише для констатації, хто з учасників виявився найсильнішим. Це в першу чергу популяризація спорту серед здобувачів вищої освіти», – зауважив тренер.

Зокрема наставник підкреслює: завдяки якісним тренуванням вже є конкретні результати на турнірах міського рівня. Найближчі плани – підкорення обласних змагань!