Спортивні суботи у ДДУВС тривають!

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ продовжується челендж «Здорова молодь – квітуча країна». У Міжнародний день молоді понад 200 курсантів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції зібралися на гребному каналі, аби провести спортивний марафон.

За планом у курсантів – ранкова зарядка, крос та енергійні комплексні вправи. Майбутні правоохоронці разом виконували присідання, відтискалися, сумлінно стояли у планці. А найгнучкіші – спробували навіть сісти на шпагат.

Такі спортивні заходи є частиною серпневого марафону з нагоди Дня молоді. Кожну суботу місяця здобувачі вищої освіти присвячують збереженню та покращенню рівня фізичної підготовки. Організатори запевняють: масове тренування не лише зміцнює учасників фізично, а й обʼєднує колектив та сприяє формуванню командного духу. Цього разу із курсантами марафон пробіг й провідний фахівець старший лейтенант поліції Олександр Солонько.

«Мета таких заходів – укріпити здоровʼя та посилити рівень витривалості наших курсантів. Під час марафону вони закріплюють вже набуті навички, збільшують загальну працездатність організму. Тож створювати та підтримувати подібні акції плануємо і надалі», – зазначив директор ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС підполковник поліції Владислав Лазарєв.