З нагоди державних свят у ДДУВС пройшла онлайн-лекція

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла онлайн-лекція. З доповіддю перед курсантами виступив академік Національної академії правових наук України Василь Костицький.

Історія держави та права – обов’язковий навчальний предмет для майбутнього правника. Знання про те, як зароджувалась незалежна Україна та її засади як сучасної держави – ознака освіченого громадянина.

Василь Костицький особисто брав участь у творенні конституції та історичному засіданні Верховної Ради України в ніч на 28 червня 1996 року.

Академік зазначив, що проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року і внесення Національного Прапора до Верховної Ради – це події, що докорінним чином змінили історію України та світу.
Також Василь Костицький наголосив на значущості атрибутів та ознак державності, однією з яких є Конституція.