Життєво необхідне: курсанти ДДУВС стали донорами крові

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ черговий раз взяли участь у донації та здали кров для поранених захисників.

Допомога пораненим – завжди важливий вчинок: 25 серпня курсанти Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції здали кров. Цього разу участь у донації взяли 14 осіб – 13 курсантів та фахівець інституту Олександр Галемін.

Кров передадуть на потреби поранених захисників, які зараз перебувають у лікарні імені Мечникова.

«Війна докорінно змінила наше життя, вона всіх нас об’єднала. Ми прагнемо наблизити нашу перемогу, тому допомагаємо тим, хто боронить нашу незалежність. Відшкодування втрати крові під час операцій, травм може бути вирішальним моментом у подоланні критичних станів та покращенні шансів на одужання», – поділилася курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Лілія Голобородько.