Детективи з першого курсу: у ДДУВС пройшов квест для учасників табірного збору

З метою обізнаності в майбутній професії для курсантів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції 1 курсу ДДУВС проведено квест “Детектив-2023”, під час якого курсанти розкривали злочин за заздалегідь наданою фабулою.

Теоретичні питання і фізичні вправи, загадки, головоломки, використання спеціальних технічних засобів та мультимедійних гаджетів – усе з метою складання цілісної картини злочину та припинення протизаконної діяльності організованої групи.

Вони шукали «зброю», «докази» кримінальних правопорушень, надавали домедичну допомогу тощо.

Вправність виконання завдань, їх підготовленість до навчання оцінювали викладачі, з якими вони незабаром зустрінуться на лекціях.

«Курсанти першого курсу мають знайомитись із практичними аспектами майбутньої професії вже з перших днів в університеті. Такий квест дає змогу зацікавити майбутніх правоохоронців та мотивувати їх до плідного навчання», – зазначила заступник директора ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції капітан поліції Ельвіра Сидорова.

За результатами квесту переможці та учасники отримали грамоти.