Міжнародна співпраця: представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста провели семінар у ДДУВС

На зустрічі з ректором представники Червоного Хреста обговорили співпрацю з університетом. На семінарі для поліцейських були наголошені аспекти застосування міжнародного гуманітарного права.

Представників делегації особисто привітав ректор ДДУВС Олександр Моргунов.

Сторони обговорили варіанти взаємодії, зокрема – перспективу проведення навчання з домедичної та психологічної підготовки, а також можливого облаштування профільної аудиторії з вивчення міжнародного гуманітарного права.

Делегати Місії провели семінар для патрульних поліцейських Дніпропетровської, Запорізької областей та м. Кременчук.

Вони спілкувалися на теми відновлення родинних зв’язків під час збройного конфлікту, дотримання зобов’язань щодо померлих згідно з міжнародним гуманітарним правом і обговорювали принципи застосування сили правоохоронцями.

За словами лекторів, робота вийшла продуктивною. Поліцейські вдавалися до жвавих дискусій, тому захід і для слухачів, і для представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста вийшов змістовним та насиченим.