Запорізька «Академія поліції» продовжує цикл лекцій з протидії булінгу

Новини «Академії поліції», Новини університету

Напередодні старту нового навчального року слухачі та працівники ЗЦППП «Академія поліції» (м. Запоріжжя) ДДУВС, члени ЗОМГО «Молодіжна поліцейська академія» провели другу інтерактивну лекцію з тематики протидії булінгу. На зустріч завітали діти віком від 6 до 11 років.

Цього разу захід відбувся на базі «Зеленого хабу Метінвест Запоріжжя». Усі діти прибули до Запоріжжя з окупованих територій, тож тема насильства для них надзвичайно актуальна. У рамках лекції поговорили про види булінгу та його ознаки, про негативні наслідки цькування в освітньому середовищі. І найголовніше – як успішно та правильно йому протидіяти.

Організатори стверджують: зустріч вийшла досить легкою і невимушеною, а маленькі слухачі із задоволенням долучалися до дискусії. Цікавилися не лише основною тематикою, але й перевагами професії поліцейського – розпитували про службу, приміряли амуніцію. Усі діти мріють про перемогу та дуже хочуть повернутися додому.

Захід оцінили як важливий та результативний, тож поліцейських із нетерпінням чекають у «Зеленому хабі» знову.