Курсант ДДУВС взяв участь у Першій Міжнародній студентській конференції у Німеччині

У м. Вісбаден (Німеччина) пройшла Перша Міжнародна студентська конференція «Єдність в розмаїтті». Від України були запрошені двоє учасників, один із них – курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів національної поліції ДДУВС Дмитро Корінь.

Всеукраїнський турнір та Чемпіонат України: дзюдоїст ДДУВС виконав та підтвердив норматив майстра спорту

Здобувач вищої освіти ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Владислав Москвич посів призові місця та підтвердив норматив майстра спорту.

Спортивні здобутки: викладач ДДУВС Артур Маргулов здолав напівмарафонську дистанцію!

Цього вікенду пройшов «Neftek Dnipro Marathon». Серед інших участь у марафоні взяли викладачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ірина Єремєєва та Артур Маргулов, який подолав 21 кілометр забігу.

Поточні закупівлі (Тренувальне обладнання для навчання та відпрацювання симуляцій надання невідкладної допомоги (в рамках реалізації грантовой програми Erasmus +, за темою ERASMUS-EDU-2022-CBHE «Симуляційна медицина та сценарій-орієнтовне навчання з невідкладної допомоги»))

Поточні закупівлі