ДДУВС: сила волонтерського фронту

Здобувачі вищої освіти ДДУВС вчергове долучилися до волонтерської діяльності спільно з активістами ГО «ПавуЧари». Курсанти виготовляли подушки та матраци, що згодом передадуть військовим.

Поки військові тримають оборону на фронті, в тилу їм допомагають волонтери. Курсанти другого курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ долучилися до волонтерської діяльності.

Разом із ГО «ПавуЧари» вони робили подушки, які потім використовуються для комфортного перебування військових у лікарні. Також цього разу виготовляли й матраци.

Курсанти зазначають: дуже важливо підтримувати дух наших захисників і постійно допомагати їм, у тому числі такими акціями. До того ж люди в тилу, за такої участі, теж не забувають, завдяки кому та чому вони можуть навчатися та працювати у комфортних умовах.